23 listopada 2022

Mistrzostwa Świata w piłce nożnej w Katarze

Polska w pierwszym swoim meczu zremisowała 0 : 0 z Meksykiem a mogła wygrać 1 : 0 gdyby Robert Lewandowski strzelił gola po faulu jakiego doznał od piłkarza

meksykańskiego. Moim zdaniem ktoś inny powinien oddać strzał do bramki meksykańskiej, gdyż R. Lewandowski był zbyt mocno wyczerpany biegając ciągle po całym boisku oraz faulami ze strony drużyny przeciwnej. R. Lewandowski  nie ma wielkich szans na wykazanie swojej wielkości w ważnych meczach jakie ma polska kadra, gdyż zbyt mocno pilnują go piłkarze drużyny przeciwnej.

Drużyna Meksyku jest pewna że wygra ten turniej. Uważam że polska kadra jest dużo lepsza niż meksykańska i dlatego ma szanse przejść dalej w turnieju niż do tej pory. Tak uważam gdyż pierwsza połowa meczu dopiero rozkręcała naszą kadrę i gra była wyrównana a w drugiej połowie z każdą minutą stawała się dużo lepsza od kadry meksykańskiej. Jeżeli nie było bramek ze strony polskiej kadry, to tylko dlatego że Meksyk miał dobrego bramkarza. Uważam że polska kadra ma szanse by wygrywać nawet z najlepszymi drużynami.